Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacjiSekcje
main banner image
Jesteś w: Start Artykuły

Wyniki wyszukiwania 5 elementów pasujących do kryteriów wyszukania

Nie znalazłeś tego czego szukałeś? Spróbuj wyszukiwania zaawansowanego by skorzystać z dodatkowych opcji.

Źródło RSS dla znalezionych wyników

Matura na 100%

Matura na 100%

Uczniom zawsze wydaje się, że na przygotowanie do matury jest jeszcze dużo czasu – niezależnie, czy w kalendarzu mamy wrzesień czy końcówkę kwietnia. O maturze warto jednak pomyśleć dużo wcześniej, bo tylko solidna wiedza i gruntowne przygotowanie są gwarancją sukcesu na egzaminie dojrzałości. Kluczowa jest praca samego ucznia, jednak specjalne kursy maturalne organizowane przez różne firmy edukacyjne mogą ułatwić przygotowania.

Więcej...

Dobra niania na wagę złota

Dobra niania na wagę złota

Każda matka, która ma po raz pierwszy zostawić swoje dziecko pod opieką obcej osoby, przeżywa katusze. Lękom i czarnym wizjom nie ma końca. Trudno się jednak dziwić tym obawom, skoro maleństwo ma pozostawać z obcym człowiekiem, np. przez 8 godzin dziennie. Dlatego podczas dokonywania wyboru warto skorzystać z usług zawodowców. Profesjonalne agencje opiekunek prowadzą skrupulatną selekcję kandydatek na nianie, które oprócz tego, że są ciepłymi i sympatycznymi osobami, muszą także udokumentować swoje doświadczenie.

Więcej...

Senior na czasie

Senior na czasie

Dzisiejsze społeczeństwo określane jest mianem społeczeństwa informatycznego. Obecny w każdej dziedzinie życia komputer i Internet powodują, że osoby nie potrafiące z nich korzystać, czują się wyrzucone poza margines. Dotyczy to zwłaszcza osób starszych. Aby temu przeciwdziałać organizowane są kursy komputerowe dedykowane seniorom.

Więcej...

Barman - mistrz ceremonii

Barman - mistrz ceremonii

Barman to coś więcej niż pospolity nalewacz drinków i piwa z pianką „na dwa palce”. To hobbysta, człowiek, który cały czas się dokształca, a przy tym kocha kontakt z ludźmi. Najlepszą drogą, żeby zostać profesjonalnym barmanem jest ukończenie kursu barmańskiego i zdanie egzaminu w jednej ze szkół barmańskich. Gwarantuje to trzy rzeczy: wiedzę, umiejętności praktyczne, a także niezbędne w tej branży kontakty.

Więcej...

Angielski dla każdego

Angielski dla każdego

Mówi się, że nie znać języków obcych to gorzej niż nie mieć paszportu. Ale żeby nauczyć się angielskiego nie wystarczą dobre chęci – trzeba jeszcze znaleźć szkołę idealną.

Więcej...