Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacjiSekcje
main banner image
Jesteś w: Start Artykuły

Wyniki wyszukiwania 5 elementów pasujących do kryteriów wyszukania

Nie znalazłeś tego czego szukałeś? Spróbuj wyszukiwania zaawansowanego by skorzystać z dodatkowych opcji.

Źródło RSS dla znalezionych wyników

Zabiegi „na ciało”

Zabiegi „na ciało”

Masaż czekoladą, kąpiel w błocie, okłady z zielonej herbaty – tym właśnie możemy „nakarmić” swoje ciało w salonach kosmetycznych.

Więcej...

Demakijaż – podstawa pielęgnacji

Demakijaż – podstawa pielęgnacji

Każdego dnia na skórze gromadzi się kurz, łój i pot. W ten sposób skóra traci świeży wygląd, robi szara i zmęczona. Jak temu zapobiec? Wystarczy uczynić z oczyszczania codzienny rytuał. Tylko czysta skóra wygląda promiennie a systematyczne i dokładne oczyszczanie pozwala zachować młodość na dłużej. Jeśli wykonujemy je niestarannie, bardzo prawdopodobne, że wkrótce pojawią się na twarzy zaskórniki i krosty. Aby nie witać poranków z zaczerwienioną twarzą, zawsze oczyszczajmy twarz przed snem!

Więcej...

„Zmęczone” oczy czyli cera prawdę ci powie…

„Zmęczone” oczy czyli cera prawdę ci powie…

Skóra pod oczami jest najcieńsza na twarzy, ma zaledwie ok. 1mm grubości. Dlatego właśnie w tych okolicach rozszerzone naczynka są bardzo widoczne, tworząc brzydkie cienie o kolorze brązowym, a czasem fioletowym. Niestety często same przyczyniamy się aktywnie do ich powstania.

Więcej...

Niechciana „skórka pomarańczy” – czyli walka z cellulitem

Niechciana „skórka pomarańczy” – czyli walka z cellulitem

Obejmując wybrane partie ciała i ściskając je dłonią jak szczypcami, u wielu kobiet można dostrzec wgłębienia podobne do tych na skórce pomarańczy. Z tego prostego powodu problem z cellulitis szybko nazwano efektem „skórki pomarańczy”. Skąd się bierze i co zrobić by zniknął? To pytanie ostatnimi czasy dręczy większość posiadaczek tej niedoskonałości.

Więcej...

Trądzik różowaty

Trądzik różowaty

Trądzik różowaty - łac. rosacea – to schorzenie skóry twarzy występujące u dorosłych. Dotyka zazwyczaj osoby w wieku 25-35 lat oraz 45-55 lat. Ten rodzaj trądziku jest problemem nie tylko wielu kobiet, ale także mężczyzn. Kobiety chorują częściej, ale u mężczyzn przebieg jest poważniejszy. O ile u kobiet stan twarzy pogarsza się w okresie miesiączki, podczas stosowania środków antykoncepcyjnych i w okresie przekwitania, to u mężczyzn może doprowadzić do wystąpienia guzowatości nosa.

Więcej...