Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacjiSekcje
main banner image
Jesteś w: Start O nas
Kategorie

Mapa branż...
 

O nas

Firmin.pl to nie tylko nowoczesny portal ułatwiający wyszukiwanie firm usługowych w Twojej okolicy. To medium bogate w artykuły, rekomendacje i nowości. Dzięki niemu wyszukasz dostawców potrzebnych Ci usług, a wpisy internautów i prowadzony ranking pozwolą Ci zorientować się, jak oceniają ich inni. Wszystko po to, aby Twój wybór był szybki i trafny. Po to właśnie istnieje Internet, a my potrafimy to wykorzystać dla Twojej wygody.

Stawiamy na lokalność. Nikt z nas nie będzie jeździł do fryzjera w Gdańsku mieszkając w Warszawie. To nas wyróżnia na tle innych, podobnych portali. Zależy nam na promowaniu rozwiązań najwygodniejszych. I dlatego właśnie swobodnie wyszukuj na Firmin.pl sprawdzonych usługodawców z Twojej najbliższej okolicy.

Firmin.pl to jednocześnie idealna platforma reklamy dla niewielkich firm usługowych. Dlaczego? Bo nie ograniczamy się do internetowej listy firm z zaawansowaną wyszukiwarką i nie wystarcza nam ranking oraz rekomendacje.

Sięgamy jeszcze dalej!

Dzięki nam zaistniejesz nie tylko na Firmin.pl, ale również szeroko w Internecie.

W ofercie Firmin.pl, poza wpisami w bazach portalu, znajduje się również budowa stron www i ich pozycjonowanie. Takich stron jakie chcesz i na takich zewnętrznych domenach, jakie będą dla Ciebie najlepsze. To pozwoli Ci na jednoczesną promocję zarówno w Firmin.pl, jak i w szerokiej sieci. A to wszystko w ramach jednej opłaty i we współpracy z jednym solidnym partnerem.

Zacznij współpracę z Firmin.pl! Zacznij być widoczny!

 

PISALI O NAS:

 

mamstartup.pl

mambiznes.pl

Dziennik Internautów

Interaktywnie.com

tv.lokatometr.pl

inwestycje.pl

prportal.pl

wiadomoscipr.pl

ebiznes2.pl

woman-news.pl

biznescodnia.pl

media.senior.pl

banki.promedes.pl

ebiznesmeni.pl

gazeta-codzienna.info

 

 

dmteam.pl

 

 

wlasnybiznes.pl