Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacjiSekcje
main banner image
Jesteś w: Start Pomoc 10. Jak dodać artykuł?
Kategorie

Mapa branż...
 

10. Jak dodać artykuł?

Ciekawy artykuł to szansa by zainteresować internautów swoim przedsiębiorstwem, oraz zapoznać ich z oferowanymi usługami.

Aby dodać artykuł należy wejść w Mój folder znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. Klikamy w napis Dodaj element, umieszczony po prawej stronie nad nazwą użytkownika i wybieramy interesujący nas rodzaj publikacji.

Artykuł można dodać również z menu na stronie głównej, wchodząc w zakładkę Dla Ciebie, a następnie Dodaj artykuł. Artykuł sponsorowany zamieścimy analogicznie - wybierając opcję Promuj z zakładki Dla firm

artykul

Na portalu dostępne są trzy rodzaje publikacji: artykuł zwykły, artykuł sponsorowany i recenzja. Artykuł zwykły przypisywany jest danej branży, sponsorowany dodatkowo wyświetli się przy wybranym przedsiębiorstwie, natomiast recenzja pojawi się zarówno w dziale z artykułami przy danym przedsiębiorstwie, jak i w polu Zdaniem eksperta, znajdującym się pod wizytówką konkretnej firmy.

Po wybraniu rodzaju zostaniemy przeniesieni do ekranu dodawania artykułu. Należy w nim uzupełnić tytuł, opis, treść, nieobowiązkowo także kategorie, do których artykuł będzie przypisany, oraz możliwość komentowania artykułu przez innych użytkowników.


artykuł1

Artykuł będzie widoczny na portalu dopiero po akceptacji przez moderatora, bądź (jeśli to konieczne) po zaksięgowaniu wpłaty za usługę.

 

Skorzystaj z wideoprzewodnika po Firmin.pl