Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacjiSekcje
main banner image
Jesteś w: Start Reklama
Kategorie

Mapa branż...
 

Reklama

Chcesz mieć pewność, że klient nie przeoczy Twojej firmy? Wykorzystaj dodatkowe formy promocji i reklamy!

Masz WIZYTÓWKĘ NA FIRMIN.PL, ale zależy Ci, żeby w krótkim czasie zdobyć jeszcze więcej nowych klientów? Skorzystaj z naszego doświadczenia i pozwól nam wypromować Twoją firmę w Internecie.

 

  • Projekt wizytówki rozszerzonej

Przejrzysta, czytelna i dobrze zaprojektowana wizytówka rozszerzona to cenne źródło informacji o firmie. Redaktorzy serwisu Firmin.pl stworzą profesjonalną wizytówkę Twojej firmy. 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij TUTAJ.


  • Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany jest napisany przez Klienta na dowolnie wybrany temat związany z oferowanymi produktami lub usługami. Ciekawy artykuł to szansa by zainteresować internautów swoim przedsiębiorstwem, oraz zapoznać ich z oferowanymi usługami.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij TUTAJ.


  • Opinia Zdaniem Eksperta

Zdaniem Eksperta to forma rzetelnego opisu usług danej firmy. Recenzja jest tworzona przez niezależnego eksperta, który zjawia się bez uprzedzenia w siedzibie przedsiębiorstwa. Na miejscu ocenia jakość usług oferowanych przez firmę, podejście do klienta czy wyposażenie.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij TUTAJ.


  • Reklama bannerowa

Banner to graficzny element reklamowy umieszczany w wyznaczonym obszarze strony. Kliknięcie w banner powoduje automatyczne przejście do podstrony serwisu Firmin.pl z wizytówką firmy lub do strony domowej przedsiębiorstwa.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij TUTAJ.

 
  • Wideowizytówka

Wideowizytówka to krótki film, który w nowoczesny i atrakcyjny sposób przekaże informacje o Twojej firmie. Klient nie musi poświęcać czasu na wertowanie wielu stron internetowych. Wystarczy kilka minut, aby dowiedział się wszystkiego o Twoim przedsiębiorstwie i oferowanych przez nie usługach.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij TUTAJ.

 

  • Strona internetowa

Strona internetowa to obok katalogów branżowych jedno z podstawowych źródeł informacji o firmie. Własne www pozwoli Ci zaznaczyć obecność firmy w Internecie, w pełni zaprezentować jej ofertę i dotrzeć do nowych klientów z dowolnego zakątka kraju czy świata.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij TUTAJ.

 

Masz wątpliwości albo pytania? Chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiedni pakiet albo przygotujemy kampanię promocyjną, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania! Aby się z nami skontaktować, kliknij TUTAJ.